• (0342) 360 10 60

Başkanlığımıza bağlı İç Hizmetler Müdürlüğü, Bir Müdür  tarafından yönetilmektedir.

 

       Mevcut 1 Müdür, 1 Memur, 42 Koruma ve Güvenlik Görevlisi  ve 7 bekçi ile Üniversitemizin güvenliği sağlanmaya çalışılmaktadır.

 

      Üniversitemizde görev yapan kadrolu Güvenlik görevlisi ve bekçi sayısı 49'dur. Bu personelin dağılımı ;

 

      Üniversitemiz Turizm ve Otelcilik Yüksekokulunda 3,  Oğuzeli Meslek Yüksekokulunda 4, Nizip meslek Yüksekokulunda 3, Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulunda 5 ve İslahiye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde 1 olmak üzere,  toplam 16 personel  kampus dışındaki taşrada yapmaktadır.

 

      Giriş kapısı , Makine Mühendisliği ve çevre binalar, Rektörlük ve çevre binalar, Tıp Fakültesi Dekanlığı ve çevre binalar, Gaziantep Meslek Yüksekokulu ve çevre binalar, yeni açılan hastane tarafı kapısı, lojmanlar ve arazi değerlendirme, Seyir tepe sosyal tesisleri ve Burç kavşağı teknopark binası olmak üzere 10 sabit nöbet noktası ve bu noktalarda görevli  31 personel görev yapmaktadır. Devriye ekibi ve şoför olarak görevli  8 , mesai saatleri içerisinde Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığında 1 , kadrolu nöbetçi memuru olmadığı için nöbetçi memuru olarak 3 personel istihdam edilmiştir.